1991. gada barikāžu muzejs aicina darbā muzeja speciālistu

Darba pienākumi:

  • Ekskursiju un muzejpedagoģijas nodarbību vadīšana;
  • Zinātniski pētnieciskā darba veikšana;
  • Dalība projektus izstrādē un realizācijā;
  • Dalība izstāžu un citu muzeja pasākumu organizēšanā.

Prasības kandidātam:

  • Augsta atbildības sajūta un pozitīva attieksme pret darbu;
  • Teicamas komunikācijas prasmes;
  • Teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas, vēlamas arī krievu valodas zināšanas;
  • Darba pieredze muzejā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • Interesantu un atbildīgu darbu profesionālā kolektīvā;
  • Pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku;
  • Darba algu pirms nodokļu nomaksas no 800 līdz 1100 eiro (bruto);
  • Darba vietu Vecrīgā, Krāmu ielā 3.

Pamatojoties uz Vispārējās datu aizsardzības regulas 13. pantu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādīti tikai, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi.

Motivācijas vēstuli un CV sūtīt elektroniski info@barikades.lv. Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks uzaicināti uz interviju.