EKSPOZĪCIJA

Ekspozīcija atspoguļo 1991.gada janvāra notikumus. Apmeklētājiem tiek piedāvāts aplūkot barikāžu izvietošanas maketu, barikādēs izmantotos priekšmetus – termosus, rācijas, plakātus, videokameras, gāzmaskas un citus eksponātus, kā arī īpaši atlasītas fotogrāfijas. Ekspozīcijā ietverts omoniešu ekipējums un kritušo piemiņas lietas. Noslēgumā iespējams iepazīties ar dažādiem video un audio ierakstiem un sajust reālo tā leģendārā laikmeta elpu.

Ieeja muzejā par ziedojumiem

Gida pakalpojumi muzejā

10€
1 stunda
3€ / persona
1 stunda
2,50€ / persona
1 stunda
Ekskursijas tiek vadītas latviešu un angļu valodās

Muzeja pedagoģiskās programmas skolēniem

Uz ekspozīcijas bāzes muzejs ir izstrādājis un piedāvā skolām 3 muzejpedagoģiskās programmas: “Spēlēsim barikādēs” 1.–7. klašu skolēniem, “Barikāžu CV” 8.–12. klašu skolēniem un “Uz barikādēm” 6.–12. klašu skolēniem. Tās iepazīstina ar barikāžu laika notikumiem, kā arī liek aktīvi līdzdarboties.

Spēlēsim barikādes

14€

No grupas

Barikāžu CV

14€

No grupas

Uz barikādēm

28€

No grupas

Virtuālā ekskursija

50€

No grupas

Muzeja virtuālā tūre

Aicinām apmeklēt 1991. gada barikāžu muzeju Krāmu ielā arī virtuāli. Izvēlaties punktus kartē un pārvietojaties muzejā, iegūstot sīkāku informāciju par ekspozīciju. Ugunskura zālē var atrast īpašu video.

Darba laiks:
Pirmdiena – piektdiena: 10:00 – 17:00
Sestdiena: 10.00-17.00
Svētdiena: slēgts

Ieeja muzejā par ziedojumiem

1991. gada barikāžu muzejs izīrē telpas konferencēm, semināriem, apmācībām un prezentācijām līdz 80 dalībniekiem. Iespējams izīrēt tehnisko aprīkojumu pasākumu nodrošināšanai.
Ēdināšana konferencēm un banketiem pēc pasūtījuma. Vairāk lasīt šeit

Comments are closed.