Tikšanās ar Latvijas Tautas frontes aktīvistiem

19. augustā 1991. gada barikāžu muzejā notika tikšanās ar Latvijas Tautas frontes aktīvistiem pēc apbalvošanas ar Triju Zvaigžņu ordeni par valstisku stiprināšanu. Bijušie Latvijas Tautas frontes aktīvisti tika apbalvoti par īpašiem nopelniem Latvijas neatkarības atjaunošanā, par drosmi un patriotismu sargājot Latvijas neatkarību 1991. gada janvāra barikādēs un augusta pučā.

Muzejā notika tikšanās ar bijušo Latvijas Tautas frontes valdes locekli un Latvijas Tautas frontes Rīgas radio rūpnīcas nodaļas dibinātāju un vadītāju Juri Strīpnieku, bijušo Latvijas Tautas frontes Tramvaju un trolejbusu pārvaldes nodaļas dibinātāju un vadītāju un Latvijas Republikas Zemessardzes veidotāju Zigfrīdu Ozoliņu, bijušo Latvijas Tautas frontes Aizkraukles (toreiz Stučkas) nodaļas vadītāju un pašvaldību darbinieku Gunti Libeku, bijušo Latvijas Tautas frontes sekretāri referenti Rutu Bāganti, bijušo Latvijas Tautas frontes pilnvaroto pārstāvi Gruzijā, organizācijas “Glābiet bērnus” vadītāju un Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes asociēto profesori Ingunu Ebelu, bijušo Latvijas Tautas frontes kancelejas vadītāju Ingrīdu Pīlādzi un bijušo Valmieras pilsētas Tautas deputātu padomes priekšsēdētāju, Latvijas Tautas frontes Valmieras mēbeļu kombināta nodaļas dibinātāju un vadītājs, kā arī bijušo finanšu ministru Oskaru Spurdziņu.

Latvijas Tautas frontes aktīvistiem bija iespēja apskatīt 1991. gada barikāžu muzeja veidoto jauno izstādi “Rīcība. Brīvība. Barikādes nesākās janvārī”, kas saistīta ar barikāžu organizāciju. Latvijas Tautas fronte bija viena no organizācijām, kas visaktīvāk bija iesaistīta 1991. gada janvāra barikāžu organizācijas pasākumos, tādējādi vairāki bijušie LTF aktīvisti varēja izstādē atrast arī savus vārdus.

Ar Triju Zvaigžņu ordeni apbalvotie J.Strīpnieks, Z.Ozoliņa, G.Libeks, R.Bāgante, I.Ebela, I.Pīlādze un O.Spurdziņš