latviski
по-русски
in English
Pateicības raksts

 Lai godinātu un izteiktu pateicību tām personām, kuras 1991.gada barikāžu laikā parādīja drošsirdību, pašaizliedzību un iniciatīvu, deva ieguldījumu organizatoriskajā un apgādes darbā, kā arī morāli un materiāli atbalstīja barikāžu dalībniekus, Barikāžu piemiņas zīmes valde nolēma iedibināt Pateicības rakstu.

Pateicības rakstu barikāžu dalībniekam piešķir par 1991.gada janvārī un augustā parādīto drošsirdību, pašaizliedzību un iniciatīvu, par ieguldījumu organizatoriskajā un apgādes darbā, kā arī par barikāžu dalībnieku morālo un materiālo atbalstīšanu. To piešķir tādai personai, kura nav apbalvota ar 1991.gada barikāžu dalībnieka piemiņas zīmi. Ierosinājumu par Pateicības raksta piešķiršanu var iesniegt jebkura persona, tomēr netiks izskatīts ierosinājums, kura autors ieteic apbalvot sevi.

Iesniegumā jānorāda:

Iesniedzēja/ Liecinieka vārds, uzvārds/ personas kods/ adrese/ apbalvojuma veids un numurs(Piemiņas zīme vai Pateicības raksts) 

Barikāžu dalībnieka Vārds, Uzvārds/Personas kods/ Adrese

Barikāžu dalībnieka stāstījums par barikāžu dienām. Stāsts par to kā uzzināja par barikāžu celšanu, kādēļ un kā tika uz barikāžu vietām. Cik dienas pavadīja uz barikādēm, kādi notikumi piedzīvoti, kādus cilvēkus atceras.


Kopā ar pamatojumu un ar to saistītajiem materiāliem ierosinājums iesniedzams 1991.gada barikāžu dalībnieku biedrībai, Rīgā, Krāmu ielā 3, vai sūtot elektroniski uz e-pasta adresi barikazu.muzejs@gmail.com (tālr. 67213525). 

 

Kontakti:
Krāmu iela 3, Rīga, LV 1050
Darba laiks:
P. - Pk.: 10.00 - 17.00
Sestdiena, svētdiena: brīvs
© 2020, «1991. gada barikāžu muzejs»
Visas tiesības ir aizsargātas.